Nákupní košík

Obchodní podmínky Reny - opravy oděvů

logo
Pravidla obchodu.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Žádáme Vás, aby jste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

5. Pokud zákazník získal slevu na zboží splněním podmínek z úvodní strany - viz. citace: ( Při jedné objednávce nad 1000kč bez poštovného sleva 100kč. Za každých dalších 1000kč opět sleva 100kč - pro uplatnění slevy nelze sčítat více objednávek) se tato sleva ruší při vrácení zboží v jakékoliv hodnotě i když zbytková hodnota objednávky je nad 1000kč.
Příklad: Mám jednu objednávku v hodnotě 1500Kč, dostávám slevu 100Kč, platím tedy 1400Kč. Vracím zboží v hodnotě 300Kč zbývající hodnota zboží je 1200Kč, sleva 100Kč se ruší. Zpět dostanu od prodejce 200Kč. Příklad je uveden bez poštovného.

6. Zákazník může do 14 dní nevyhovující zboží vrátit. Náklady na vrácení nevyhovujícího zboží hradí kupující.

7. Při objednávce do 1000 Kč a volby poštovného zdarma, účtujeme balné ve výši 75 Kč. Tato částka bude dodatečně přičtena při potvrzení objednávky a zaslání výzvy k platbě.

8. Náklady vzniklé kupujícímu při použití prostředků komunikace na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory, atd.) si kupující hradí sám.

9. Společně s kupní cenou kupující zaplatí prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží, jejichž výše je uvedené ve www adrese obchodu a bude uvedená v potvrzení objednávky a výzvy k platbě. Není-li uvedeno jinak, rozumí se dále kupní cenou i tyto náklady spojené s dodáním zboží.

Možnosti platby.
  • - Poštovné a balné českou poštou na dobírku - 120.00 Kč
  • - Balné - 75 Kč
  • - Osobní odběr - pondělí – čtvrtek 10.00-17.00 (k vyzvednutí do pěti pracovních dní) - Zdarma

Při objednávce do 1000 Kč a volby poštovného zdarma, účtujeme balné ve výši 75 Kč. Tato částka bude dodatečně přičtena při potvrzení objednávky a zaslání výzvy k platbě
Zákazník může do 14 dní nevyhovující zboží vrátit. Náklady na vrácení nevyhovujícího zboží hradí kupující.

IČ:13094939


O prodejci

Kontakt


Přihlásit nebo Registrovat